KNIHA AI PRO MANAŽERY

Big data a umělá inteligence pro manažery 

Praktický návod, jak držet krok s dobou v 21. století 

Připravujeme knihu Big data a umělá inteligence pro manažery, jež slouží jako praktický návod, jak držet krok s dobou v 21. století.

Pojďme nahlédnout pod pokličku. Koncept strojového učení (Machine Learning) a umělé inteligence (Artificial  Intelligence) existuje již více než 50 let. Rozmach tohoto konceptu však umožnil až obrovský nárůst výpočetního výkonu současných počítačů, výsledky výzkumu v oblasti neuronových sítí a pokročilé datové analytiky a také objem dat, která jsou každou vteřinu generována stroji, lidmi a organizacemi.

Než zdlouhavě rozebírat, proč se téměř každé firmě vyplatí věnovat tématům jako Big Data, Machine Learning (strojové učení) a Artificial Intelligence (umělá inteligence), posuďte prosím sami následující informace a udělejte si obrázek, zda je téma atraktivní také pro vás a vaši firmu.

Finanční podpora Karlovarského kraje

Karlovarský kraj v rámci programu "Kreativní vouchery" poskytnul v roce 2020 dotaci na projekt Populárně naučná kniha "Big data a umělá inteligence pro manažery" ve výši 40.000 Kč.